شرکت های تولید آجر

با ۱۰ کارخانه آجر لفتون برتر ایران و اصفهان آشنا شوید.

در گذشته آجر لفتون به صورت سنتی و دستی با یک مرحله پخت تو لید میشد. کارخانه های آجر لفتون اصفهان با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته شروع به تولید صنعتی این محصول کردند. امروزه آجر لفتون در اصفهان با بالاترین استانداردهای دنیا تولید و علاوه بر تأمین نیاز داخلی به کشورهای همسایه نیز صادر می شود.

کارخانه تولید آجر

لیست کارخانه های آجر لفتون اصفهان :

برترین کارخانه های آجر لفتون ایران :

کارخانه های آجر اصفهان با بهره گیری از تکنولوژی روز، آزمایشگاه های کنترل کیفی مجهز و متخصصین مجرب توانسته اند در تولید آجر در منطقه بسیار عالی عمل کنند.

سعی داریم در این مقاله ۱۰ تولید کننده آجر لفتون در ایران را به شما معرفی کنیم.

  • کارخانه آجر مهدیه (صنایع آجر الله دادی)
  • شرکت آجر کوثر سپاهان
  • کارخانه آجر تام مریخی پور
  • گروه کارخانجات آجر صدف و مریم
  • کارخانه تینا سفال اصفهان
  • شرکت آجر سفال سپهر اصفهان (آجر اصفهان فتاحی)
  • مجتمع تولیدی آجر مرجان
  • کارخانه آجر قاسمی
  • کارخانه آجر نقشینه اصفهان
  • کارخانه آجر متین فر

کارخانه آجر مهدیه (صنایع آجر الله دادی)

کارخانه آجر مهدیه یکی از کارخانجات صنایع آجر الله دادی است که در سال ۱۳۶۸ فعالیت خود را در زمینه تولید آجر لفتون آغاز نمود. کارخانه آجر مهدیه در سال ۱۳۷۱ با به کارگیری سیستم خشک کن به عنوان اولین کارخانه آجر لفتون کشور مبادرت به تولید آجر لفتون درجه یک کرد. کارخانه آجر مهدیه با راه اندازی خط تولید تمام اتوماتیک همچنان یکی از محبوب ترین برندهای آجر لفتون در اصفهان و کشور است.

کارخانه آجر مهدیه به صورت تک محصول فقط آجر لفتون ۵/۵ سانتی زرد سه طرف نما تولید می کند.

شرکت آجر کوثر سپاهان

شرکت آجر کوثر سپاهان در سال ۱۳۵۶ با تولید آجر به روش سنتی و دستی آغاز به کار نمود. در سال ۱۳۶۳ با خرید ماشین آلات از یوگسلاوی شروع به تولید آجر لفتون درجه دو (آفتاب خشک) کرد. سپس در سال ۱۳۷۳ با تولید آجر لفتون درجه یک فعالیتش را به صورت کاملاً صنعتی در این زمینه آغاز نمود.

کارخانجات تولید آجر

در سال ۱۳۸۸ به عنوان اولین کارخانه آجر لفتون اصفهان و ایران با استفاده از تکنولوژی شرکت تکتون آلمان، خط تولید تمام اتوماتیک خود را راه اندازی کرد. با بهره برداری از خط تولید جدید توانست برای اولین بار در ایران موفق به دریافت استاندارد درجه یک در تولید آجر لفتون قرمز شود.

کارخانه آجر کوثر اصفهان دارنده گواهینامه ایزو ۱۸۰۰۱، ایزو ۱۴۰۰۱ و گواهینامه سیستم های مدیریت کیفیت ایزو ۹۰۰۱ می باشد. کارخانه آجر کوثر همواره پیشتاز در تولید آجر لفتون سه طرف نما و چهار طرف نما بوده است. این کارخانه تولید کننده آجر لفتون قرمز و زرد، آجر نسوز نما و آجر سفال قرمز با بالاترین کیفیت در اصفهان است. بر هین اساس خرید آجر از این کارخانه از نظر کیفیت کاملاً تضمین شده است.

کارخانه آجر تام مریخی پور

کارخانه آجر تام مریخی پور فعالت خود را در سال ۱۳۵۶ آغاز نمود. در سال ۱۳۸۸ همانند کارخانه آجر کوثر اقدام به راه اندازی خط تولید آجر لفتون به صورت تمام اتوماتیک کرد. محصولات این کارخانه منحصر به تولید آجر لفتون زرد و پرتقالی در ابعاد ۵ ، ۵.۵ و ۷ سانتی می باشد. کارخانه آجر تام مریخی پور دارای گواهینامه های ایزو ۱۸۰۰۱، ایزو ۱۴۰۰۱ و گواهینامه سیستم های مدیریت کیفیت ایزو ۹۰۰۱ می باشد. قیمت آجر لفتون مریخی پور بر اساس ابعاد و رنگ آن تعیین می شود.

گروه کارخانجات آجر صدف و مریم

کارخانه آجر صدف و مریم با تولید آجر لفتون چهار طرف نما در رنگ های مختلف زرد، قرمز و گلبهی (ترکیبی) ، خود را در زمره بهترین کارخانجات تولیدی آجر لفتون قرار داده است. محصولات این دو کارخانه از نظر ظاهری بسیار زیبا بوده و نمونه مشابهی ندارد. آجر گلبهی این کارخانه با دو تونالیته رنگ تیره و روشن از محبوب ترین محصولات این کارخانجات می باشد.

کارخانه آجر مریم همچنین در زمینه تولید انواع آجر پلاک نسوز ، رسی و شیل فعالیت دارد.

کارخانه تینا سفال اصفهان

کارخانه تینا سفال با هدف تولید محصولات شیل تأسیس شد. این کارخانه تنها کارخانه آجر در اصفهان و ایران است که آجر لفتون مهندسی یا همان آجر لفتون شیل ترکیبی نسوز تولید می کند. آجر لفتون مهندسی با توجه مقاومت فشاری بالا و مقاومت در برابر حرارت زیاد به عنوان با کیفیت ترین آجر لفتون شناخته می شود. محصولات آجر لفتون تینا سفال به صورت تمام اتوماتیک و چهار نما تولید می شود. از دیگر محصولات کارخانه تینا سفال و دانیال می توان به آجر نما شیل و آجر نسوز نما اشاره کرد.

شرکت آجر سفال سپهر اصفهان (کارخانه آجر اصفهان فتاحی)

کارخانه آجر اصفهان فتاحی فعالیتش در حوزه تولید آجر را از سال ۱۳۷۰ آغاز نمود. این کارخانه در ابتدا شروع به تولید آجر لفتون درجه یک با دستگاه های نیمه اتوماتیک کرد. در جریان توسعه کارخانه شروع به تولید آجر سفال نیز نمود. در سال ۱۳۸۸ با تجهیز کارخانه به ماشین آلات تمام اتوماتیک شروع به تولید با هدف صادرات به کشور های همسایه نمود. توان تولید کارخانه آجر اصفهان فتاحی به ۱۴۰۰ تن در روز می رسد. محصولات این کارخانه با دارا بودن گواهی COC کشور عراق، ایزو ۹۰۰۱ ، ایزو ۱۴۰۰۱ و OHSA 18001 به کشورهایی نظیر روسیه، قفقاز و عراق صادر می گردد. کارخانه آجر اصفهان فتاحی در سال ۱۳۹۳ افتخار دریافت برترین صادر کننده استان را دارد. این کارخانه در زمینه تولید آجر سفال نیز فعالیت می کند.

مجتمع تولیدی آجر مرجان

کارخانه آجر مرجان با تولید آجر فشاری در سال ۱۳۵۱ فعالیت خود را در این عرصه آغاز نمود. آجر مرجان در سال های آتی با تجهیز کارخانه به دستگاه ها و ماشین آلات روز و همچنین یکی از مدرن ترین آزمایشگاه های کنترل کیفی شروع به تولید آجر لفتون درجه یک کرد. و خود را در زمره یک از برترین کارخانه های آجر لفتون اصفهان قرار داد.

کارخانه آجر مرجان اکنون نه تنها در زمینه تولید آجر لفتون بلکه یکی از کارخانه های مطرح در زمینه تولید آجر نما رسی و آجر نسوز نما است. آجر نسوز رستیک و آجر نسوز آنتیک مرجان یکی از بهترین برندهای موجود در بازار می باشد.

کارخانه آجر قاسمی

کارخانه آجر قاسمی با تولید آجر لفتون سبک نام خود را در بین کارخانه های آجر لفتون اصفهان مطرح کرده است. این کارخانه با به کارگیری قالب های مخصوص کم کردن وزن آجر به میزان قابل ملاحظه هزینه حمل این محصول را کاهش داده است. با این مزیت رقابتی توانسته به یکی از برندهای محبوب میان مصرف کنندگان تبدیل شود.

کارخانه آجر نقشینه

کارخانه آجر نقشینه یکی از با سابقه ترین و قدیمی ترین کارخانه های آجر لفتون اصفهان است. کارخانه آجر نقشینه همانند کارخانه آجر مهدیه آجر لفتون ۵/۵ سانتی به صورت تک محصول تولید می کند. هرچند کارخانه آجر نقشینه محصول خود را به صورت نیمه اتوماتیک تولید میکند ولی به دلیل کیفیت و مواد اولیه مرغوب مورد استفاده به عنوان یکی از بهترین کارخانه های آجر لفتون اصفهان شناخته می شود.

کارخانه آجر متین فر

کارخانه آجر متین فر ۴ یکی از چهار کارخانه آجر متین فر مباشد. مجموعه کارخانجات آجر متین فر نیم قرن سابقه فعالیت در این حوزه را دارا می باشند. کارخانه آجر متین فر ۴ در سال ۱۳۸۴ با هدف تولید آجر لفتون با کیفیت تأسیس گردید. محصولات آجر لفتون این کارخانه به صورت نیمه اتوماتیک تولید می شود. این کارخانه دارای نشان استاندارد از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی اصفهان را داراست.